Pracownia Kompetencji Cyfrowych
Data Dodania: 26.02.2024

W ubiegłym roku nasz uczeń Maksymilian Kałużny z klasy 2E brał udział w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Zadaniem było stworzenie hasła kampanii promującej cyberbezpieczeństwo w mediach społecznościowych i przygotowanie pracy graficznej na temat rodzajów cyberzagrożeń w sieci.

Dzięki jego pracy do naszej szkoły trafiła mobilna pracownia komputerowa składająca się z 16 laptopów, przenośnej szafy do ich ładowania oraz tablicy interaktywnej.

Po zakończeniu synchronizacji nowych laptopów ze szkolnym systemem, pracownia w ostatni piątek została oficjalnie otwarta. Nowy sprzęt umożliwi m.in. prowadzenie zdalnych lekcji z native speakerami na lekcjach języków obcych.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym zarówno w konkurs, jak i w przystosowanie pracowni do użytku w naszej szkole.